, torek, 28. november 2017 ob 18.00

Vsak na sebi lasten način prispeva košček v mozaik decembrske ponudbe, s katero oživljamo staro mestno jedro Škofje Loke, obenem pa na prodajnih razstavah našim obiskovalcem ponujamo izbrana umetniška dela, rokodelske, oblikovalske in unikatne izdelke ter pripravljamo bogat spremljevalni program. Izložbe domišljije boste prepoznali po posebni novoletni okrasitvi, ki jo oblikujeta Ana Bassin in Matej Bizovičar.

V Galeriji Ivana Groharja se vsako leto na skupinski razstavi predstavljajo člani Združenja umetnikov Škofja Loka (ZUŠL), ki združuje akademske slikarje, kiparje, fotografe in oblikovalce, pa tudi literate in glasbenike z območja nekdanjega loškega gospostva. Razstavi članov ZUŠL se letos s svojimi deli pridružujejo tudi gostje – umetniki, ki niso člani društva. V galeriji lahko izbirate med raznolikimi likovnimi deli manjših formatov, ki so kot nalašč za praznično obdarovanje.

Odprtje razstav bo potekalo na različnih lokacijah po sledečem urniku:
18.00 Galerija Ivana Groharja
18.15 Rozamunda