Petek, 7. julij 2023

Muzejske počitniške delavnice za otroke od 1. do 5. razreda

Vabljeni k prijavam do 14. julija!

Poleti bodo v Loškem muzeju potekale enotedenske delavnice za otroke od 1. do 5. razreda. Z otroki bomo prek različnih iger in delavnic spoznavali delčke zgodovine Škofje Loke in njene okolice. Odkrivali bomo skrivnosti loških vitezov, slikali na grajskem vrtu, se preizkusili v športnih igrah, pekli medene kruhke in še in še.

Delavnice bodo potekale od 17. do 21. 7. 2023 od 9.00 do 13.00. Cena je 20 evrov na dan. Malico prinesite s seboj.

Prijave zbiramo na telefonsko številko 04 5170 404 ali po e-pošti obisk@loski-muzej.si najkasneje do 14. 7. do 14.00. Prijavite se lahko tudi le na posamezen dan. Za drugega otroka iz iste družine (brat, sestra) lahko uveljavljate 10 % popusta.

V primeru, da na posamezen dan ne bo dovolj prijav, se počitniški program ne bo izvajal.

PRIDI, VESELI TE BOMO!

Muzejske počitniške delavnice za otroke od 1. do 5. razreda