Likovna delavnica: Inicialka v mešani tehniki

17. 11. — 17. 11. 2018
18€

Udeleženci delavnice si bodo najprej v muzeju ogledali primere starih rokopisov in tako spoznali kaj je inicialka, nato pa spregovorili par besed o mešani tehniki, v kateri bodo potem na platnu stvarili svoje lastne inicialke. Delavnica poteka pod mentorstvom diplomirane slikarke Nine Naliny Meglič.

Na delavnici se bodo udeleženci prepustili lastni domišljiji in razvijali občutek za estetiko, kombiniranje barv, kontraste, harmonijo.

Delavnica je primerna za otroke med 10. in 16. letom.

Cena delavnice je 18€ in vključuje ogled muzeja, mentorstvo in ves potreben material.

Za delavnico so nujne prijave na marija.demsar@loski-muzej.si do najkasneje srede, 14. novembra 2018.

Delavnica se bo izvedla zgolj v primeru zadostnega števila prijav, o čemer boste pravočasno obveščeni.