Petek, 13. avgust 2021

BON21 v Loškem muzeju

Muzejska trgovina <em>Foto: Sašo Kočevar</em>
Muzejska trgovina Foto: Sašo Kočevar

Vabimo vas, da BON21 izkoristite v Loškem muzeju! Z njim lahko poravnate vstopnino za muzej, kotizacijo za delavnice ali nakup spominkov in katalogov v muzejski trgovini.

Obiskovalke in obiskovalci, ki boste želeli za vstop v muzej, kotizacijo ali nakup v muzejski trgovini unovčiti BON21, boste potrebovali osebno izkaznico ali potni list, prav tako boste morali izpolniti obrazec Potrditev unovčitve bona. Priporočamo vam, da imate kopije osebnih dokumentov oseb, ki unovčujejo bon, ter izpolnjene in podpisane obrazce ob obisku muzeja že s seboj, saj bo postopek unovčitve bona tako potekal precej hitreje. Omenjeni obrazec lahko sicer dobite tudi na recepciji muzeja. V primeru koriščenja prenesenega bona boste potrebovali tudi izpolnjeno in podpisano Izjavo upravičenca o prenosu bona (obrazec Priloga 3 - BON21). Več o BON21 ...

Prenesi datoteke