Četrtek, 23. april 2020

Vse dejavnosti muzeja na enem mestu

Nov spletni zavihek Dejavnosti

V novem zavihku predstavljamo tudi Muzejsko dnevno sobo, prostor z živahnim programom, otroškim kotičkom in butično muzejsko trgovino. <em>Foto: Sašo Kočevar</em>
V novem zavihku predstavljamo tudi Muzejsko dnevno sobo, prostor z živahnim programom, otroškim kotičkom in butično muzejsko trgovino. Foto: Sašo Kočevar

V času karantene spletno stran aktivno dopolnjujemo z novimi vsebinami, ki vam omogočajo vsaj virtualni stik z muzejem, predvsem pa zanimivo branje in raziskovanje naše kulturne dediščine. Če ste morda spregledali katerega od tedenskih Novičnikov, ki jih pripravljamo že vse od začetka karantene, jih zbrane najdete v izobraževalnem kotičku Muzej+, kjer vas čaka še veliko drugih vsebin.

Na spletno stran smo dodali tudi nov zavihek Dejavnosti, ki na enem mestu ponuja pregled vseh naših raznolikih programov in dogodkov za najrazličnejše publike, kot so muzejski večeri, javna vodstva, delavnice, pravljice in pripovedke ...

Med dejavnosti smo uvrstili tudi vsa do sedaj prispela tihožitja v okviru natečaja Moje tihožitje v času karantene. Vabljeni k ogledu in sodelovanju!

Sledite nam tudi na Facebooku in Instagramu, kjer redno objavljamo različne novice, povezane z našim delom, zbirkami in drugim aktualnim dogajanjem.