Petek, 9. december 2022

Zaposlimo receptorja (m/ž)

Loški muzej Škofja Loka za določen čas 12 mesecev zaposli sodelavko oziroma sodelavca za delo na muzejski recepciji in muzejski trgovini, ki obsega stik z obiskovalci, konservatorsko-restavratorska dela, dokumentiranje gradiva, skrb za ustrezne pogoje zbirk in razstav, sodelovanje s kustosi ter vzdrževanje muzejskih stavb, opreme in okolice. Delovni čas je od torka do sobote.

Od kandidatke oziroma kandidata pričakujemo veselje do dela z ljudmi in vodenja skupin, odgovornost in sposobnost interdisciplinarnega delovanja.

Prijave zbiramo po e-pošti (s pripisom PRIJAVA VODIČ) na tjasa.zagorc@loski-muzej.si do 15. decembra 2022. Več informacij o delovnem mestu je na voljo na spletni strani Zavoda RS za zaposlovanje.